I.Vīgrantes i/u „Samiņi” podiņu ražotnē pēc klientu pasūtījuma tiek ražoti glazētie un neglazētie krāsns podiņi, dažāda dizaina dekoratīvie kamīna podiņi un kamīnu papildinošie dekori no māla – karnīzes, kroņi, dekori u.c. elementi, kas izceļ krāsns un kamīna greznumu.

Glazētie māla podiņi ne vien kalpo krāsns vai kamīna dekorēšanai, bet arī palielina to siltumatdeves koeficientu. Tie lieliski akumulē siltumu un nodrošina krāsns mūrējumam papildus izturīgumu. Podiņiem ir vairākas priekšrocības – tie ir viegli kopjami (īpaši glazētie krāsns podiņi), tie ir ekoloģiski tīri un, viennozīmīgi, tie rada mājīguma un omulīguma sajūtu.

Neglazētu podiņu krāsns telpā rada ļoti patīkamu mikroklimatu, jo visa siltumapmaiņa notiek dabīgi.

Prasmīgi uzmūrēta krāsns vai kamīns no skaistiem glazētiem podiņiem kļūst par greznāko un iecienītāko dizaina elementu telpā, kas kalpo arī kā lielisks siltuma avots.

Pastāv iespēja pasūtīt jubilejas medaļas, kā arī uzņēmumā var iegādāties attīrītu mālu un māla putekļus mūrēšanas darbiem. Tiek veikta arī vecu podiņu notīrīšana no krāsām un lakām un to pārglazēšana.

Šobrīd ražotnē pircējus gaida aptuveni 10 000 krāsns neglazēto podiņu, bet tiem cilvēkiem, kas savos mājokļos vēlas krāsni no glazētiem podiņiem, pasūtījums ir jāpiesaka iepriekš.